Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri – Evde Sağlık Hizmetleri

Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri
Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri

Gaziantep evde sağlık hizmetleri alanında deneyimli ekiplerimiz tarafından evde hemşirelik hizmetleri sunulmaktadır. Hastanın kendi evinde konforu bozulmadan sağladığımız hizmette ekiplerimiz başarılı işler çıkarmaktadır. Gaziantep evde bakım hizmetleri süreklilik arz eden ve özel itina isteyen bir durumdur. Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerine bağlı mahallelerimizde telefon ile randevu alarak aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Web sitemiz telefon ve Whatsapp bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri
Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri

Gaziantep evde sağlık ve bakım hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

 • ENJEKSİYON (İĞNE)
 • ŞEKER ÖLÇÜMÜ VE TAKİBİ
 • TANSİYON ÖLÇÜMÜ VE TAKİBİ
 • PANSUMAN – YARA BAKIMI
 • SERUM TAKMA
 • İDRAR SONDASI TAKMA DEĞİŞTİRME
 • BESLENME SONDASI TAKMA
 • AĞRISIZ KULAK DELME
 • KULAK LAVAJI (YIKAMA)
 • DAMAR YOLU AÇMA
 • KAN ALMA
 • KAN GRUBU BAKILMASI
 • BUHAR/HAVA UYGULAMASI
 • ACİL YARDIM UYGULAMALARI
 • EVDE LAVMAN YAPILMASI
 • TRAKEOSTOMİ BAKIMI
 • PEG BAKIMI VE TAKİBİ
 • PALYATİF HASTA BAKIMI VE TAKİBİ
 • EVDE HEMŞİRE HİZMETLERİ

Gaziantep Evde Sağlık Hizmetleri Nasıl İşlemektedir

Telefon aracılığıyla ayrıntılı sorularınıza ve ücret konusunda cevap alabilirsiniz.

Gaziantep Evde Sağlık, hastalarına mümkün olan en iyi bakımı sağlamaya kendini adamış kapsamlı bir evde sağlık hizmeti sağlayıcısıdır. Türkiye’nin Gaziantep şehrinde 2016’dan beri bireylerin daha sağlıklı yaşam sürmelerine yardımcı oluyorlar. İster bir hastalıktan iyileşiyor olun, ister kronik durumları yönetiyor olun veya akut sonrası bakıma ihtiyacınız olsun, Gaziantep Evde Sağlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için size özel hizmetler sunacaktır. ve rehabilitasyon hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Gaziantep Evde Sağlık’ta kayıtlı hemşireler ve sağlık profesyonelleri, kendilerini şefkat ve anlayışla birinci sınıf kalitede evde sağlık hizmetleri sunmaya adamıştır. Kişiselleştirilmiş ilgi sunmaktan ve maksimum etkinlik için hastalarıyla açık iletişimi sürdürmekten gurur duyarlar. Sağlanan hizmetler arasında yara yönetimi ve IV tedavisi gibi hemşirelik hizmetleri; fizik Tedavi; iş terapisi; Konuşma dili patolojisi; sosyal hizmet danışmanlığı; beslenme eğitimi ve daha fazlası.

Gaziantep Evde Sağlık Hizmetleri, Gaziantep sakinlerine kapsamlı sağlık hizmetleri sunan yeni, yenilikçi bir sağlık hizmeti sağlayıcısıdır. Hizmet, koruyucu ve birinci basamak sağlık hizmetlerinden karmaşık tıbbi ihtiyaçlara kadar çok çeşitli evde sağlık bakımı seçenekleri ve hizmetleri sunar. Misyonları, Gaziantep halkına yüksek kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı ve erişilebilir evde sağlık hizmetleri sunmaktır.

Gaziantep Evde Sağlık Hizmetleri, hemşirelik, beslenme, fizik tedavi, mesleki terapi ve daha fazlası gibi çeşitli alanlarda eğitim almış deneyimli profesyoneller istihdam etmektedir. Kendi evinizin rahatlığında kişiselleştirilmiş hasta merkezli bakım sunarlar. Ekip, doktorlar ve diğer uzmanlarla birlikte çalışarak her hastanın kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kişiselleştirilmiş bir tedavi planı oluşturur. Ayrıca gerekirse banyo yapma veya giyinme gibi günlük aktivitelerde de yardım sağlayabilirler.

Evde bakım hizmetleri, modern sağlık hizmetlerinin paha biçilmez bir parçasıdır. Evde bakım hizmetleri, bireylerin ihtiyaç duydukları bakımı alırken kendi evlerinin rahatlığında kalmalarına ve bağımsızlıklarını korumalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Evde bakım hizmetleri, kronik rahatsızlıkları veya engelleri olan kişiler için yaşam kalitesini iyileştirebilecek çeşitli kişiselleştirilmiş, müşteri merkezli tedaviler sağlayabilir.

Evde bakım, çeşitli ihtiyaçları olan müşterileri desteklemek için özel becerilere sahip eğitimli profesyoneller tarafından yönetilir. Genellikle sürekli olarak sağlanır ve tıbbi tedavileri, fizik tedaviyi, kişisel yardımı ve refakatçiliği içerir. Odak noktası, yaşlılara ev ortamı dışında bulunamayan temel hizmetleri sunarak hayattan en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmaktır. Ayrıca bu hizmetler, uzaktan bakım sağlamaya çalışan aile üyeleri veya sevdiklerinizin üzerindeki yükün azaltılmasına yardımcı olur.

Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri Ücretli Mi ?

Birimlerimiz özel müessese niteliğinde olduğundan dolayı tüm hizmetler ücret karşılığında yapılmaktadır. Gaziantep evde bakım hizmetleri, sağlık sisteminin önemli bir parçasıdır. Yaşlı bireylerin kendi evlerinde bağımsız ve güvenli kalmalarına yardımcı olmaktan, bir aileye geçici bakım sağlamaya kadar, evde bakım hizmetleri çeşitli ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlanabilir. Evde bakım hizmetleri, müşterilere yalnızca kaliteli tıbbi bakım sunmakla kalmaz, aynı zamanda kendi evlerinin rahatlığında duygusal ve sosyal destek de sağlar.

Evde bakım hizmetleri, bireylere banyo yapma, giyinme, yemek hazırlama, ilaç yönetimi ve hafif temizlik gibi faaliyetlerde yardımcı olmak için yerinde hemşire veya yardımcı profesyonel destek personeli sağlar. Ayrıca evde bakım hizmetleri, ailelerin sürekli izleme ve tedavi gerektiren kronik durumları veya hastalıkları yönetmelerine yardımcı olabilir. Her yıl 5 milyondan fazla Amerikalının evde sağlık hizmeti almasıyla, bu sağlık hizmeti biçiminin, ekstra yardıma ihtiyacı olan ancak evde kalmak isteyenler için giderek daha popüler hale geldiği açıktır.

Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri, kaliteli bakım alırken evinde kalmak ve bağımsızlığını korumak isteyenler için harika bir seçenek. Evde Bakım Hizmetleri, giyinme, bakım, yemek hazırlama, banyo ve tuvalet yapma gibi günlük yaşam aktivitelerinde yardım sağlar. Ayrıca çamaşır yıkama ve toz alma gibi hafif ev işlerinde de yardım sunarlar. Evde bakım hizmetleri ile müşteriler, bir bakım tesisine veya yardımlı yaşam topluluğuna taşınmak zorunda kalmadan kendi evlerinde rahat edebilirler.

Evde Bakım Hizmetleri, bağımsızlığını ve itibarını korumalarına olanak tanıyan şefkatli destek ve güvenlik izlemesi sağlayarak her müşterinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Profesyonel bakıcılar, ilaç hatırlatmaları, yara bakımı yönetimi ve diğer özel hizmetler dahil olmak üzere tıbbi kaygıların giderilmesine yardımcı olurken temel ihtiyaçların karşılandığından emin olur. Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri, kendi evlerinde yalnız veya izole durumda olabilecek yaşlılar için de refakatçilik sağlar.

Evde Bakım Hizmetleri, kendi evinizde sağlıklı ve bağımsız kalmanın önemli bir parçasıdır. Yaşlandıkça, yardım almadan kendimize bakmak zor olabilir. Evde Bakım Hizmetleri, kişisel hijyen, yemek hazırlama, egzersiz, ilaç yönetimi ve diğer ihtiyaçlar gibi günlük yaşam aktivitelerinde yardım sağlar.

Evde Bakım Hizmetleri, yaşlıların kendi evlerinde yaşamaları için güvenli bir ortam sağlarken bağımsızlıklarını ve itibarlarını korumalarına yardımcı olur. Evde bakım uzmanları, bu görevleri kendi başlarına tamamlayamayan yaşlılar için gerekli desteği sağlayabilir. Eğitimli bir profesyonel, bireyin ihtiyaçlarına göre gerekli bakım seviyesini sağlar, böylece kendi evlerinin rahatlığında ve güvenliğinde kalabilirler.

Evde Bakım Hizmetlerinde, her insanın benzersiz olduğunu anlıyoruz ve personelimiz, tüm ihtiyaçlarını karşılayan kişiselleştirilmiş ilgi sağladıklarından emin olmak için çok çalışıyor.

Gaziantep Evde Bakım Hizmetleri Ücretli Mi ?

Birimlerimiz özel müessese niteliğinde olduğundan dolayı tüm hizmetler ücret karşılığında yapılmaktadır. Gaziantep evde bakım hizmetleri, sağlık sisteminin önemli bir parçasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*