Hakkımızda

Gaziantep Sağlık Kabini ve Gaziantep Evde Sağlık Hizmetleri birimlerimiz alanlarında oldukça uzman ve tecrübelidir. Sizlere sağlık basamaklarının en temeli olan uygulamalarını ister sağlık kabininde ister evinizde sunmaktadır. Ekiplerimiz temel olarak tedavide hekimlerin sizden istediği uygulamaları en kolay ve daha az maliyetli şekilde uygulamaktadır. Bu sayede sağlık hizmetini en hızlı şekilde alabilirsiniz. Telefon numaramızdan bizlere ulaşarak dilerseniz sağlık kabinindeki uygulamalarımızdan dilerseniz de evde bakım hizmetimizden ücretli olarak faydalanabilirsiniz.

Belirgin Özelliklerimiz,

  • Gayret : Alanında uzman olan hekimlerle sürekli olarak istişare içindeyiz. Sizlere en doğru uygulamaları uygulamak için gayret etmekteyiz.
  • Sabır : Hastaların acılarını ve durumlarını anlıyoruz. Hastaya yaklaşım konusunda oldukça hassas olan ekiplerimiz sağlık iletişimi konusunda özen göstermektedirler.
  • Hijyen : Olmazsa olmazımız temizlik ve sterilizasyondur. İster Sağlık Kabini ister Evde Sağlık uygulamalarımızda ekiplerimizin en belirgin özelliği temizlik konusudur.
  • Tecrübe : Ekip çalışanlarımız mezuniyet sonrası bir çok alanda görev almış ve tecrübelenmiştir.
  • Hız : Sizlere fazla rahatsızlık vermeden tedavi uygulamanızı en seri şekilde yapmaktayız.
  • Güleryüz : Siz değerli hastalara yaklaşım konusunda güler yüzlü ekiplerimizi değerlendirmekteyiz.

Gaziantep ilimizde bulunan Şahinbey ve Şehitkamil merkez ilçelerinin bir çok mahallesinde hizmetlerimiz devam etmektedir. Hizmet uygulamalarımız konusunda talep ettiğiniz konuları telefon numaramıza ulaşarak personellerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Gaziantep en yakın sağlık kabini arayan kişilere en sağlıklı desteği sunmaktayız.